O MARCE I LOVE BB

Marka „I Love BB” jako brand odzieżowy istnieje od 4 lipca 2011 roku.

Powstała praktycznie od razu po utworzeniu organizacji “Sweet Home Bielsko-Biała”, która ma na celu promowanie miasta Bielsko-Biała, absolutnie niezależnie od miejskich organów promocji.

Firmę założył i obecnie prowadzi Marek Bushman Lachowski. Bushman – związany ze środowiskiem freeskiingowym, od lat prowadzący lokalny bielski, choć szeroko znany odzieżowy brand “Human Nation”.

„I Love BB” produkuje odzież i gadżety mające na celu promować miasto Bielsko-Biała. Daje Wam możliwość ubierania się w koszulki, bluzy, czapki, czy też spodnie z logiem naszego miasta, aby jednoznacznie podkreślić Wasz lokalny patriotyzm oraz przynależność.
Z przyjemnością zauważamy fakt, iż bardzo wiele samochodów podróżuje z naklejką „BB43300” lub naszym zapachem zawieszonym na lusterku. “WYPRODUKOWANO W BIELSKU-BIAŁEJ” – to najważniejsze hasło i podstawowe założenie projektu. Około 90% asortymentu wytwarzane jest w Bielsku-Białej i okolicach, pozostałe 10% wykonywane jest w naszym kraju.

Marka promuje lokalnych artystów i sportowców oraz wszelkie lokalne inicjatywy związane z naszym miastem.
Nasza firma pojawia się na licznych eventach odbywających się w Bielsku-Białej, wiele stara się organizować we własnym zakresie lub współorganizować.

Czekajcie cierpliwie na nasze kolejne pomysły i produkty!

ZAJRZYJCIE DO NASZEGO SKLEPU

Masz pytania? Chętnie odpowiemy ! Skontaktuj się z nami…